DIGITÁLNÍ HRÁTKY A MULTIKULTURNÍ TRADICE

ZPĚTNÁ VAZBA - hodnocení žáků - 2011

Líbil se mi dobrý kolektiv. Srandy. Nelíbily se mi akce na trpělivost. Jsem nervák!

+

Jídlo, společnost, svazování, dotazníky, levná malinovka, focení, lodičky, nafukování, a vypouštění prezervativů, zdravotní procházky:), procházky v lese...

-
Studená voda, brzký budíček, počasí, že Báča odjela o den dřív, komáří štípance, zima na chatičkách...


Tak pondělek se v celku vydařil... Ale po tom sprostém okrádání a přehnaných zákazech mě to dosti přestalo bavit. Nechte nás se bavit, proto jsem sem jel...

podpis není důležitý...

Líbil se mi kolektiv dobrých přátel. Krása učitelek a akce světlo.

 

Bylo to fakt pěkný, spousta srandy a legrace a zábavy a krásných zážitků. Určitě se mi bude krásně vzpomínat na tento kurz klidně bych ho zopakovala.

 

Kurz se mi moc líbil. Nejvíc mě bavilo nafukování a pouštění kondomů, přivazování ke kamarádovi a skládání lodiček. Líbilo se mi spolupráce s celou třídou. Děkujeme za dobrou organizaci☻, ale málo spánku.

 

Celý kurz byl skvělý. Uvítala bych delší pobyt. Moc se mi tu líbilo, opravdu ☻

Bylo to dobré, naučil jsem se hodně zajímavých věcí.

 

 

Výtvarný kurz mě celkem potěšil. Vytkla bych jen večerní aktivitu. O trochu ji zkrátit by nebylo na škodu. Jinak bych kurz zopakovala!!!

Všechno se moc hezky povedlo!

Děkuji všem za krásných pět dnů.

Nemám žádné výhrady!

Bylo to zde zajímavé něco nového jsem se dozvěděl
a naučil.

Dobře tady vaří.

Parta je skvělá a učitelé pro nás připravili zábavu a různé nové věci k dozvědění.

Shrnutí: Bylo to zde DOBRÉ!

 

Kurz se mi celkově moc líbil. Líbilo se mi, že jsme dělali různorodé aktivity které bychom normálně ve škole nedělali. Myslím si, že pracovní listy byly také dobrý nápad - určitě se nám budou hodit. Ačkoliv chování některých účastníku kurzu nebylo zrovna vhodné a počasí bylo nevyzpytatelné, kurz se velmi povedl.

Moc se mi tu líbilo. Získala jsem nové zkušenosti. Zapoměla jsem na moje problémy. Ráda bych jela na VÝTVARNÝ KURZ ještě někdy.

Líbilo se mi tu. Práce byla zajímavá. Byla tu spousta legrace. Klidně bych jel domů.

Moc se mi tu líbilo, bavil mě program, který si pro nás kantoři připravili. Je to rozhodně lepší než škola.

Bylo zajímavé pracovat s přírodou a vyzkoušet si i větší projekty. Chtěla bych si vyzkoušet i něco jiného než land-art.

 

Kurz byl velice zajímavý. Dobré nápady a spousta legrace. Paní profesorka Müllerová je nejlepší !!!

 

+

- relativně dobrý kolektiv

- Dobré prostředí

- určitá ohleduplnost k účastníkům v některých záležitostech

- profesoři

-

- Jistá neochota některých účastníků

+

Celkově dobrá organizace a zázemí

-

témata práce nebyla často nijak zvlášť záživná

 

Dá se říct, že to byla celkem příjemná změna ve školním roce.

Tento kurz se mi líbil, i když tady byly aktivity, které mě někdy nebavily. Ale většina aktivit byla zajímavá. Získala jsem mnoho zážitků.

 

Výtvarný kurz byl vážně hezký. Vše co jsem dělali bylo užitečné a bylo to dobře vymyšlené. Nejhezčí asi byla ta cesta a vyrábění doplňků. Určitě by bylo pěkné to někdy zopakovat.

 

Kurz byl velice zajímavý. Ale bylo málo volného času.

Zajímavý pestrý program, nejvíce se mi líbila akce světlo, hezký přístup učitelů a personálu. Mohli jsme jet někam jinam, jelikož to tu známe, ale jinak hezký.

 

Líbila se mi celková organizace kurzu, dobrý kolektiv lidí. Nelíbilo se mi deštivě počasí, a proto se mi také nelíbily akce v lese. Bylo tam vlhko a mokro.

 

Kurz mi přišel zábavný, a zajímavý. Velmi se mi líbily některé aktivity. Také se mi líbil přístup učitelů a celkem celý pobyt zde.

 

Líbilo se mi tady, bylo to velmi naučné, byla tu legrace (lepší než tvrdnout ve škole), skamarádil jsem se tady, akorát mě nebavily ty dotazníky a prac. listy (bylo jich příliš)

 

Tenhle kurz se mi líbil, i když jsme byli docela zmoženi z plno úkolů a aktivit. Ale na druhou stranu kdybychom nic nedělali a měli volnou zábavu, tak by to bylo o ničem. Moc jsme si užili a těším se na příští rok, pokud tento kurz bude znovu. :)

 

Líbilo se mi vše, nevím, co bych upřednostnila, kurz se povedl a byl perfektní.

 

Líbilo se mi tu, jediné co ne je bouřka a to že tu porušovali pravidla. Hlavně se mi tu líbily aktivity s p.uč. Müllerovou, např. Vypouštění kondomů.

 

Výtvarný kurz se mi moc líbí, doufám že bude možnost být tu znova. Ani domů se mi nechce. Akce byly velmi dobře připravené. Nejvíce obdivuju paní profesorku Müllerovou za dokonalou přípravu, nápady. Všem kantorům chci také poděkovat za jejich ohleduplné chování a toleranci k našemu někdy nevhodnému chování.

 

Výtvarný kurz byl moc hezký. Naučila jsem se a poznala jsem spoustu nových věcí, které pro mě byli zajímavé a příjemné. Také jsem ráda že jsem si to všechno vyzkoušela na vlastní kůži. Zajímavé bylo vypouštění kondomů do nebe, vytváření oblečení, parníků atd...

 

 

Kontakt

MgA. Radka Müllerová, Ph.D.

mullerova@gspsd.cz

GYMNÁZIUM A STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA DUCHCOV

BUDOVA G - Gymnázium
Masarykova 12
419 32 Duchcov

+420 777 606 425

Vyhledávání

© 2012 Radka Müllerová - GYMNÁZIUM DUCHCOV

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode